• بومهن،خیابان سپاه

لوله بازکنی درباغ کمیش با کاربردی ترین روش ها در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت برای شما عزیزان انجام میپذیرد. لوله بازکنی درباغکمیش با بیشترین سابقه کسب تجربه در زمینه ی باز کردن انواع لوله ها با مشکلات و دلایل گوناگون گرفتگی انواع لوله میتواند شما عزیزان را همراهی نماید.

 آموزش قدم به قدم لوله بازکنی با فنر دریلی
فنر زنی با دریل؛ آموزش قدم به قدم لوله بازکنی با فنر دریلی
فنر زنی با دریل؛ آموزش قدم به قدم لوله بازکنی با فنر دریلی

فنر زنی با دریل؛ آموزش قدم به قدم لوله بازکنی با فنر دریلی
برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب در خانه روش های مختلفی وجود دارد که متاسفانه اکثر این روش ها ضعیف هستند و روی گرفتگی شدید و سخت تاثیر گذار نیستند. اما لوله بازکنی با دریل یک روش قوی و کاربردی است که می توان بسیاری از گرفتگی های انواع لوله های فاضلاب را با آن باز کرد.

اگر در اینترنت دنبال آموزش لوله بازکنی در خانه گشته باشید می دانید که اکثر آموزش های ارائه شده مربوط به روش های خانگی لوله بازکنی هستند که همگی جزء روش های ساده و ضعیف لوله بازکنی اند و برای باز کردن گرفتگی های سطحی مورد استفاده قرار می گیرند. لذا نمی توان از آنها برای گرفتگی های سخت و شدید استفاده کرد.

اما استفاده از دریل و فنر لوله بازکنی یک روش خوب و کاربردی است که می توان از آن برای باز کردن گرفتگی های نیمه سخت و سخت هم استفاده کرد؛ بدون این که با شرکت لوله بازکنی تماس گرفت. برای اطلاع از کم و کیف موضوع و آموزش نحوه باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با دریل تا انتها با ما همراه باشید.

فنر زنی با دریل چیست؟
فنر زنی دریل به عملیات باز کردن گرفتگی لوله به وسیله دریل و فنر بلند لوله بازکنی گفته می شود. در این روش یک فنر فلزی بلند و انعطاف پذیر به سر دریل متصل شده و با چرخش دریل فنر هم در داخل لوله به چرخش و حرکت افتاده و گرفتگی را باز می کند با این که عنوان به اندازه کافی واضح هست اما برای آن دسته از مخاطبینی که اطلاعات کمی از مسائل فنی و لوله بازکنی دارند این توضیح را ارائه کردیم.

فنز زنی با دریل کاملا شبیه به فنر زنی با ژنراتور یا دستگاه لوله بازکنی است که برخی آن را فنر برقی لوله بازکنی هم می نامند. تنها تفاوت این است که در فنر زنی با دریل فنر به دریل متصل می شود اما در فنرزنی با ژنراتور فنر به ژنراتور وصل می شود. البته در نظر داشته باشید که فنری که برای دریل مورد استفاده قرار می گیرد با فنر ژنراتور متفاوت است و باید ابتدای آن امکان وصل شدن به دریل را داشته باشد.

باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه فنر لوله بازکنی
حتی خیلی از افراد فنی و تاسیساتی که نیاز کمی به فنر زنی دارند یا تمایل ندارد هزینه زیادی را صرف خرید ژنراتور لوله بازکنی کنند از دریل برای فنر زنی استفاده می کنند. یعنی می خواهیم بگوییم که استفاده از دریل برای لوله بازکنی چیز عجیبی نیست بلکه خیلی از اهل فن و افراد تاسیساتی هم از آن استفاده می کنند.

مزایای فنر زنی با دریل
با توجه به موارد ذکر شده در بالا حتما شما هم متوجه شده اید که فنر زنی با دریل یک روش رایج و بسیار کاربردی است که می تواند به سرعت خیلی از گرفتگی ها را باز کند. یعنی این روش فواید زیادی دارد.

در بخش بعد مزایای استفاده از دریل برای باز کردن گرفتگی لوله یا همان فنر زنی با دریل به صورت کامل بیان شده است.

سبک و قابل حمل است چون تنها به یک دریل و یک فنر منعطف نیاز است که هر دو در یک جعبه کوچک جا می شود و می توان آن را به راحتی در هر جایی حمل کرد.
سریع و آسان است و افرادی که تجربه فنی کمی داشت باشند می توانند با این روش گرفتگی لوله را باز کنند و دیگر نیازی به حضور سرویسکار لوله بازکنی در منزل نباشد.
گرفتگی های شدید را باز می کند چون در از فنر فلزی و نیروی محرکه دریل استفاده می شود خیلی از گرفتگی ها به راحتی به این وسیله رفع می شوند.
روی انواع لوله های فاضلاب جواب می دهد چون فنر لوله بازکنی انعطاف پذیر است به فرد این امکان را می دهد آن را در خیلی از لوله های فاضلاب فرو کرده و اقدام به فنر زنی نماید.
هزینه پایین تر از ژنراتور دارد چون برای رفع گرفتگی های شدید حتما باید از ژنراتور استفاده شود که آن هم در اختیار شرکت های لوله بازکنی است و هزینه زیادی دارد. اما فنر دریلی جایگزین ژنراتور است که می تواند با هزینه کمتر همان کار ژنراتور را برای شما انجام دهد.
معایب فنر زنی با دریل
با موجود فواید زیاد اما نمی توان ادعا کرد که هیچ عیبی برای این روش مترتب نیست. قطعا این روش لوله بازکنی هم معایبی دارد که در ادامه برخی از آنها ذکر شده اند.

فنر بلند و بدون حفاظ است و با روشن شدن دریل به سرعت می چرخد و تکان های شدید ایجاد می کند که ممکن است باعث آسیب رسیدن به اطراف شود