• بومهن،خیابان سپاه

رفع نم و رطوبت

امروزه با توجه به نیاز های زیادی که برای استفاده از توالت فرنگی داریم،از جمله مشکلات مفصلی و استخوانی چگونگی نصب و استفاده از توالت فرنگی را برای ما حائز اهمیت کرده است. از لحاظ ظاهری بین توالت فرنگی ها تفاوت های زیادی است اما عملکرد همه توالت فرنگی ها به صورت یکسان است که نصاب ها از حدود معینی پیروی می کنند که نصب این توالت ها را آسان می کند. و همچنین استفاده از توالت فرنگی ها معمولا در منازل مسکونی، اداره جات، بیمارستان ها و... استفاده می شود

دلایل به وجود آمدن نم و رطوبت؟

  • نشت و ترکیدگی لوله
  • پوسیدگی لوله های آب فاضلاب
  • سوراخ شدن ایزوگام
  • اصولی انجام ندادن عایق کاری

نشت و ترکیدگی لوله

یکی از دلایل اصلی ایجاد نم و رطوبت دیوار و سوقف نشت لوله های آب فاضلاب می باشد و اگر به موقع برای جلوگیری آن اقدامات لازم را انجام ندهیم سبب بالا رفتن هزینه تعمیر می‌شود دلایل متعددی دیگری وجود دارد برای نشت لوله های آب فاضلاب از جمله فرسودگی لوله ها ، قدیمی بودن سازه و یا اشتباهات ریز پر زمانه لوله کشی حتی در فصل های سرد اگر عایق بندی اصولی روی لوله های اجرا نشده باشد سرما باعث یخ زدگی و ترکیدگی لوله میشود در برخی از موارد دیده شده با گیر کردن اشیاء تیز در مسیر لوله نشتی ایجاد شده است.

احتمالا شماهم با پوسیدگی لوله مواجه شده باشید دلایل مختلفی وجود دارد که سبب پوسیدگی لوله میشوند از جمله بالا بودن طول عمر سازه و نداشتن لوله کشی اصولی این مورد از عامیانه ترین مشکلات لوله های آب فاضلاب می باشد که مسبب پوسیدگی لوله میشود یکی دیگر از علت های پوسیدگی لوله ها یخ زدگی است که اگر عایق کاری لوله درست اجرا نشده باشد این اتفاق رخ میدهد و باعث ترکیدگی و نشت لوله میشود مواردی دیگر مانند بالا بودن فشار آب که احتمال ترکیدگی لوله را افزایش می دهد البته سطح جنس متریال به کار رفته در تولید لوله هم در زنگ زدگی ، پوسیدگی ، نشت لوله تاثیر گذار است.